Cenu GTP CZ 2024 přináší EDUin, o. p. s. pod záštitou prezidenta ČR Petra Pavla.


Semifinalisté GTP CZ 2024

medailon_image

Lenka Baše

ZŠ SVAT s. r. o., Olomouc

medailon_image

Andrea Baumannová

Gymnázium, OA a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.

medailon_image

Aleš Benda

ZŠ Vratislavice nad Nisou

medailon_image

Ivana Čamková

Střední zdravotní a VOŠ Cheb

medailon_image

Kateřina Círová

ZŠ Kunratice, Praha

medailon_image

Jindřiška Čížková

Karlínská obchodní akademie, Praha

medailon_image

Barbora Coufalová

ZŠ a MŠ Baška, Frýdek-Místek

medailon_image

Jana Doležalová

ZŠ Vimperk, Smetanova

medailon_image

Ludmila Fidlerová

ZŠ a MŠ Brno, Husova, p. o.

medailon_image

Karel Gamba

Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

medailon_image

Andrea Havlíková

ZŠ a MŠ náměstí Svobody, Praha

medailon_image

Kamila Janyšková

ZŠ a MŠ Citadela o. p. s., Kojetice u Prahy

medailon_image

Petra Jurčová

1. ZŠ Plzeň, Západní, p. o.

medailon_image

Štěpán Kadlec

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod, p. o.

medailon_image

Iva Kolandová

ZŠ Hanspaulka, Praha

medailon_image

Tereza Kottová

LMŠ a ZŠ Vlásenický dvůr

medailon_image

Štěpán Kovář

Edubbaa - základní škola, s. r. o., Řepice

medailon_image

Olga Kovaříková

ZŠ a MŠ Přerov nad Labem

medailon_image

Marek Líbal

NOE - Křesťanská ZŠ a MŠ v Pardubicích

medailon_image

Lukáš Macek

ZŠ Novoborská, Praha

medailon_image

Pavlína Moravcová

ZŠ kpt. Jaroše Trutnov, odloučené pracoviště Pod Montací, Náchod

medailon_image

Jaroslav Najbert

Gymnázium Přírodní škola, z. ú.

medailon_image

Jakub Neubauer

ZŠ a MŠ Horka nad Moravou

medailon_image

Monika Pelikánová

Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice

medailon_image

Jana Pelikánová

ZŠ Vyžlovka

medailon_image

Lukáš Šlehofer

Gymnázium Na Zatlance, Praha

medailon_image

Zuzana Staňková

Škola Můj Projekt Mánesova - Gymnázium, ZŠ a MŠ s. r. o., Sokolov

medailon_image

Magda Těšínská

ZŠ a MŠ Hovorčovice, p. o.

medailon_image

Tom Tychtl

ZŠ Kunratice, Praha

medailon_image

Jana Urbanová

Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Liberec, p. o.

medailon_image

Klára Voldhonsová

Základní škola, Most, Vítězslava Nezvala, p. o.

medailon_image

Petra Zgarbová

ZŠ a MŠ Pozděchov, okres Vsetín